O mně

Jmenuji se Ivana Kutnarová. V rámci působení ve světě dvojplamenů vkládám mezi jméno a příjmení jméno „Geri“.

Jsem jedna z mnoha, kterým setkání s jejich dvojplamenem od základů změnilo vnímání, pohled na život a na svět a donutilo přetvořit sebe samé.

Můj informační potenciál zahrnuje schopnost uceleného nezaujatého pohledu na problematiku dvojplamenných párů. Mohu poskytnout i analýzu jednotlivých situací s udělením rady vedoucí k dalšímu postupu a řešení, ve smyslu dosažení rovnováhy jednotlivce i celého páru. Zvláštní pozornost věnuji především ženám (tedy ženské složce, která však může být převažující i u mužů), k navrácení jejich sebedůvěry, sebeúcty a sebelásky, uvědomění si jejich vlastní jedinečnosti, hodnoty a síly.

Všechny mé dosud napsané články vznikly spontánně a jejich záměrem bylo předat základní informace těm, kteří je potřebují, kterým mohou pomoci jisté věci pochopit. Informace obsažené v článcích vycházejí z mých autentických zkušeností, zjištění a prožitků a dále z přímého pozorování prožitků jiných dvojplamenů, z rozhovorů s nimi. Nepracuji s domněnkami a spekulacemi, nezveřejňuji převzaté myšlenky a informace. Je jenom na Vás, jak s nimi naložíte, vše máte pouze ve svých vlastních rukou. Je to Váš život, Vaše cesta, Vaše rozhodnutí.

Autorská doložka: Z těchto stránek je zakázáno šířit články, či jakékoli texty, jakož i autorské kresby a fotografie, bez uvedení zdroje a jména autora.

Autor kreseb: Pavlína Kutnarová

Odkazy:

http://divine-love.quicksnake.cz/   stránky pro dvojplameny

http://divine-love.forumczech.com/  diskuzní fórum pro dvojplameny

Reklamy